המוצרים שלנו

jQuery Slider
next desing
יוסף ספיר 6, ראשון לציון

אודותנו

חברת פרסום תבור הינה מן המובילות והוותיקות בתחום . החברה נוסדה בשנת 1978 והנה בעלת יותר מ- 30 שנות ניסיון ומוניטין בענף. חברתנו מייבאת לישראל, באופן בלעדי, את מוצרי ®NEXT DESIGN. כמו כן, חברתנו הנה המפיצה הבלעדית בישראל של מספר מותגי יוקרה אירופאים: עטי BURGER משוויץ עטי SENATORמגרמניה עטי MAXEMA מאיטליה מותג מוצרי הפרסום המוביל באירופה Lexon מעצבי העל : CACHAREL,JEAN LOUIS SCHERRER , CERRUTI 1881, NINA RICCI, UNGARO.

אבני היסוד של חברתנו הינן: חדשנות ויצירתיות, איכות, אמינות, מקצוענות ושירות מותאם אישית עבור כל לקוח ולקוח. במשך השנים צברנו ניסיון עשיר במגוון תחומי פעילות: *ייבוא ושיווק מוצרי פרסום – החברה מחזיקה מלאי רחב, חדשני, מגוון וזמין המאפשר לקהל לקוחותינו לקבל שירות מיידי, בהתאם לצרכיו האישיים.
במקרים רבים, ניתן לבצע הזמנות מיוחדות לפי דרישת הלקוח וזאת עוד משלב הרעיון. בהמשך, חברתנו מלווה באופן אישי את הלקוח, כמו גם שהיא דואגת לעיצוב הגרפי של המוצר וכל שנחוץ עד להפקת המוצר הסופי, לשביעות רצון הלקוחות.

*מחלקת קידום מכירות – חברתנו מספקת פתרונות יצירתיים וחדשניים בהתאם לטעמים והצרכים האישיים והשונים של כלל לקוחותינו. עיקרון יסוד בחברתנו הינו כי כמעט כל רעיון יכול להפוך למוצר מוגמר. כל שנדרש מן הלקוח הוא להציב תקציב ומטרה וחברתנו תדע ותדאג לספק לו פתרון יצירתי אשר יהיה לשביעות רצונו ובלוחות הזמנים שנקבעו לכך מראש.

*מתנות לחג ולוועדי עובדים - מילת המפתח בתחום זה היא ראשוניות. אותה ראשוניות, מאפשרת לחברתנו ליתן מענה לצורכי-השוק, מתנות מקוריות ולא עוד מתנות נדושות. חברתנו לא חוסכת במשאבים ולצורך כך היא מחזיקה צוות sourcing במשרה מלאה. צוות זה חוקר את השוק, עוקב אחר כל שינוי ודואג להיות חדשני ומעודכן. בזכות זאת, הלקוח זוכה לקבל לידיו את המתנות החדשות והמקוריות ביותר אשר יהוו עבורו את הערך המוסף שאין לאחרים!

לשיטתנו, ב"סופו של יום" מקבל המתנה צריך לזכור ממי הוא קיבל אותה! *שיווק מוצרים לחנויות. רשימת לקוחותינו מונה מאות ארגונים בכל רחבי הארץ וזאת מכלל מגזרי המשק: רשתות שיווק, בנקאות, בריאות, תקשורת, הייטק ואחרים. נשמח לקבל גם אותך לקהל לקוחותינו המרוצים. צוות השירות בחברה עומד לשירותך בכל עת והוא ישמח לספק לך את כל המידע אשר נחוץ לך.

הצעות מיוחדות

צרו קשר

03-9628810
הנהלה
03-9622919
פקס

יוסף ספיר 6, ראשון לציון

המוצרים שלנו

jQuery Slider
next desing
יוסף ספיר 6, ראשון לציון
050.420.3208
    כל הזכויות שמורות ליבואנים בע"מ © 2014