המוצרים שלנו

jQuery Slider

אודותנו

ב-1992 נולדה חברת Bravado! Designs כעסק ביתי קטן, פרי מוחן הקודח של שתי אמהות קנדיות צעירות, שמאסו בחזיות ההנקה המכוערות והלא נוחות במיוחד שהיו קיימות בשוק.
הקו המנחה שלהן היה סגנון ונוחות – להרגיש יפה ורגועה כל זמן ההיריון וגם לאחר הלידה!
האבטיפוס הראשון של החזייה יוצר בהדפס מנומר (!) ונלבש במשך 48 שעות רצוף. אחרי הניסוי המוצלח החלה החברה לייצר חזיות בשלוש מידות ושני צבעים. בתוך זמן קצר החברה גדלה והתפתחה והן החלו לייצר את חזיית Basic בשלושה סגנונות ושישה צבעים, חזיית Lifestyle – חזיית המייקרופיבר המתאימה לעבודה, לבית ולבילויים, חזיית Supreme – עבור נשים עם חזה גדול במיוחד, תחתוני הריון בשלוש גזרות שונות ו- פדים רב-פעמיים להנקה.

במהלך השנים הפכה bravado לשם דבר בתחום ההיריון וההנקה. הסיבה העיקרית לכך היא ההתמחות הטוטאלית בתחום ההנקה ללא זליגה למוצרים אחרים. החברה נחשבת כיום לחברה המובילה בעולם בתחום זה, לזאת המעניקה את המגוון הגדול ביותר של דגמים בתחום ואיכות מוצריה נחשבים לטובים בעולם.חזיות bravado נמכרות בכל העולם והן נלבשות על-ידי מאות אלפי אמהות, ביניהן ניתן למצוא סלבריטאיות כגון, אנג´לינה ג´ולי, שרה ג´סיקה פרקר, ג´וליה רוברטס ועוד.
למרות שהחברה ממשיכה לצמוח ולהתפתח, היא עדיין שומרת על אותה המטרה כמו לפני שנים: לחזק ולהעלות את הדימוי העצמי של האם במהלך התקופה המדהימה אך המאתגרת של ההיריון וההנקה.

החברה ממשיכה לייבא את מירב הדגמים המיוצרים על ידי bravado על מנת לאפשר לנשות ישראל מגוון גדול של חזיות היריון והנקה ממש כמו בארה"ב ובשאר העולם המערבי.

הצעות מיוחדות

מכירים עוד חברת הלבשה תחתונה שיש לה כל כך הרבה צבעים ודגמים??

רק bravado! צפו במבחר הצבעים והדגמים החדשים שלנו

המוצרים שלנו

jQuery Slider
050.420.3208
    כל הזכויות שמורות ליבואנים בע"מ © 2014