המוצרים שלנו

jQuery Slider

אודותנו

על פומפיטיס

פומפיטיס היא חברה דינמית ומנוסה שפועלת בישראל מאז 2003. לחברה קו מוצרים מיוחד ומקורי שפותח, תוכנן ועוצב במיוחד עבור הטיפול והתמיכה בתינוק בזמן האכלה, המשחק, הרחצה והשינה שלו. המוצרים בפומפיטיס נולדו והתפתחו במקביל לצרכיה המשתנים של ילדתם הראשונה של מיכל ועמית, בעלי החברה והמעצבים הראשיים בה. כל פיתוח חדש שמיכל ועמית ממציאים הנו תוצאה של תובנה שרכשו כהורים וכמעצבים למשפחה הגדלה והמתפתחת שלהם. נתמכת על שביעות רצונם של קהל לקוחות יציב ומרוצה, פומפיטיס ממשיכה להרחיב את טביעת רגלה בשוק העולמי.

על המוצרים שלנו

בפומפיטיס אנו עמלים על פיתוח מוצרי תינוקות ופעוטות חדשניים, מקוריים, חכמים ושימושיים אשר נותנים מענה לצרכיי היום יום של ההורה והתינוק. המוצרים שלנו מאזנים בין הצורך בגירוי חושיו של התינוק לבין הצורך להזין ולתמוך בו בסביבה מחבקת, מוגנת ובטוחה. המוצרים שלנו עומדים בדרישות תקנים קפדניות ותואמים את התקן האירופאי EN-71, את דרישות התקן האמריקאי CPSC ואת התקן האוסטרלי.

הצעות מיוחדות

בהזדמנות - עודפים ומבצעים

מבצעים מיוחדים כשמגיעים חגים, אירועים מיוחדים או סתם כשמתחשק לנו לפנק אנחנו יוצאים במבצעים אטרקטיביים על מיטב המוצרים. כדאי לכם לעקוב :) עודפים בפומפיטיס אנו לא נחים על שמרינו וכל הזמן מחפשים אחר רעיונות ודרכים לפתח ולשדרג את המוצרים שלנו. כמובן, שתהליך זה אינו מפחית מהאיכות של הגרסאות המוקדמות של המוצרים – אנחנו פשוט רוצים לתת לכם את הטוב ביותר:) הקטגוריה הזאת מאפשרת לכם ליהנות מהגרסאות המוקדמות יותר של המוצרים ובמחירים אטרקטיביים במיוחד

צרו קשר

04-6786951
הנהלה

253, כפר ורדים

המוצרים שלנו

jQuery Slider
    כל הזכויות שמורות ליבואנים בע"מ © 2014