המוצרים שלנו

jQuery Slider

אודותנו

MTY הוקמה לפני כ-20 שנה, בסמוך ללידת בני הבכור שי.

כמו כל אימא הרוצה את הטוב ביותר לילדיה, גם אני חיפשתי את הצעצועים האיכותיים והבטיחותיים ביותר הקיימים בשוק אשר יתרמו להתפתחות התינוק. חיפשתי צעצועים בעלי ערך מוסף שלא יידחקו לקרן פינה לאחר שתי דקות, שיגרמו להנאה ויעשירו את עולמו של הפעוט.

המטרה שלנו ב- MTY הינה לאפשר לתינוקות ולילדים התפתחות פיזית, חברתית ונפשית תוך שמירה על בריאותם ובטיחותם.

לכן, אנחנו מייבאים מוצרים הנבחרים בקפידה רבה תוך שימת לב לאיכותם, ייחודם ויכולתם לעודד ילדים לחלום, לדמיין ולגלות. אנחנו מציעים מוצרי האכלה איכותיים ובטיחותיים וצעצועים ידידותיים לסביבה אשר אינם מכילים ביספינול איי, פי וי סי, פתאלט - ושאר חומרים כימיים הנפוצים בתעשיית הפלסטיק.

אנחנו ב-MTY מאמינים כי משחקים וצעצועים משנים את הדרך בה ילדים משחקים – הם מפתחים את הדמיון, מעודדים יצירתיות ומאפשרים לילדים משחק פעיל ובריא. אצלנו תמצאו מוצרים קסומים, מפתיעים אשר מספקים שעות של הנאה וכיף.
אנחנו אוהבים כל מוצר שבחרנו, ומקווים כי גם אתם תאהבו.

אצלנו תוכלו למצוא פריטי לבוש לקטנטנים, חיתולי ים בשלל הדפסים צבעוניים המתאימים לשחיית תינוקות, סינרים מיוחדים, ביגוד מיוחד לקיץ המגן על עורו של הפעוט מקרני השמש המסוכנות בקיץ, נעליים איכותיות לקטנטנים, מגפיים ומטריות במגוון הדפסים, תיקי גן מקסימים שכיף לסחוב, מתנות, צעצועים ואביזרים ידידותיים לפעוטות ולסביבה ואוצרות נוספים לילדים.

ניתן לקנות מוצרים לתינוקות ולגיל הרך, ישירות דרך האתר שלנו (בצורה מאובטחת), או לבצע הזמנה טלפונית בשעות הפעילות. תמיד קיימת גם אפשרות לבקר אותנו, בחדר התצוגה והמכירה במרכז המסחרי בעשרת (בגלריה מעל ה"שופרסל").

כל המוצרים נשלחים באריזת מתנה ללא תשלום נוסף. אז, אם אתם מחפשים מתנת לידה מיוחדת, מתנה מקורית לתינוק שאך נולד, הפתעה לאח או לאחות של התינוק, פינוק לפעוטות הקרובים לליבכם, מתנה שכיף לתת וכיף לקבל- אתם מוזמנים, באופן אישי, להתלהב ולהתרגש איתנו ממגוון המוצרים לילדים שאוהבים. נשמח להעניק לכם את השירות הטוב ביותר ואת האפשרות לפנק או להתפנק, לרגש ולהתרגש...

שלכם, תמר

הצעות מיוחדות

צרו קשר

08-8598098
הנהלה
08-8593354
פקס

הרימון 1, מושב עשרת

חיתול ים לתינוקות מתוצרת i play

המוצרים שלנו

jQuery Slider
    כל הזכויות שמורות ליבואנים בע"מ © 2014