המוצרים שלנו

jQuery Slider
BBK
אזור תעשיה יהלום , מושב ברקת  

אודותנו

ב.ב קשרים שיווק ומסחר בע"מ היא חברה ישראלית המתמחה ביבוא, שיווק והפצה של מוצרי תינוקות וילדים. החברה פועלת בשוק מוצרי התינוקות החל משנת 1995 וצברה ניסיון ומוניטין וביססה את מעמדה הארצי המוביל.

כל המוצרים, לכל הצרכים

חברת BBK הינה היבואנית הבלעדית של מכלול מותגים המובילים בעולם בענף התינוקות, הפרוסים על פני צפון אמריקה, אירופה, והמזרח הרחוק. תחומי הפעילות של BBK מכסים את מרבית היבטי הענף, תוך התמקדות בייבוא ושיווק מוצרים בקטגוריה של: טיפול וטיפוח התינוק, רעשנים, ונשכנים, צעצועי התפתחות, טיולונים ומוצרי בטיחות. מגוון מוצרי החברה תורמים להתפתחות התינוק, מיום הלידה בתחומים המשמעותיים ביותר להמשך חייו: התחום המוטורי החושי והקוגניטיבי ומבטיחים יתרונות בולטים לאיכות, בטיחות חדשנות ועיצוב.

החזון

שורשיו של החזון האסטרטגי ארוך הטווח של BBK נטועים בהקשבה והתכוננות מתמדת לציפיות המשתנות של קהל לקוחותיה. חברת BBK שואפת לסייע לשפר ולחדש באופן מתמיד את עולם ההורים למקום שנוח, נעים וטוב יותר לחיות בו באמצעות מתן פתרונות איכותיים, בטיחותיים ומהנים ברמה העולמית הגבוהה ביותר.

זאת ועוד, חברת BBK שואפת להמשיך להיות חברת השיווק וההפצה המובילה בישראל המקיימת גם פעילות של מחקר ופיתוח ייחודי המתבסס על ספקיה, המובילים בתחומם בעולם. חברת BBK רואה בצוות עובדיה נכס חסר תחליף, ודואגת לטיפוחם ולרווחתם באמצעות גיבוש קפדני של תרבות ארגונית. חברת BBK מתעתדת להמשיך ולהתמקד בהרחבת פרישתה בישראל בתחומים נושקים נוספים, תוך גילוי רגישות לצרכים הייחודיים של ההורים

הצעות מיוחדות

יש דברים שפשוט אסור לשמור בסוד !

כוס הפלא 360 חזרה לחנויות, ניתן למצוא אותה בשילב, מוצצים, ברשתות המובילות למוצרי תינוקות או באתר הבית

צרו קשר

03-9511811
הנהלה

אזור תעשיה יהלום , מושב ברקת  

Concord Neo Travel-Set Kinderwagen

המוצרים שלנו

jQuery Slider
    כל הזכויות שמורות ליבואנים בע"מ © 2014