המוצרים שלנו

jQuery Slider
שר המשקאות
רחוב שלבים 4 , תל אביב- יפו

אודותנו

שר המשקאות הינה רשת סיטונאית למשקאות חריפים, המציעה מגוון ענק ובינלאומי של מותגי אלכוהול מכל הסוגים במחירים אטרקטיביים: יינות, בירות, ויסקי, ליקרים, רום, ג'ין, טקילות, משקאות אניס ועוד.

לצדם תמצאו גם משקאות קלים, שוקולדים מובחרים, חבילות שי מהודרות כמתנות לחג, סיגרים, מקררי יין ואביזרים נלווים, וכמובן, חטיפים המלווים את חוו יית השתייה. רשת שר המשקאות משווקת את מבחר מוצריה לפאבים, למסעדות, לבתי מלון, לאולמות אירועים ועוד, עם אפשרות לשיווק ישיר עד העסק.

לקוחותינו מהמגזר העסקי נהנים ממבחר עצום של משקאות אלכוהוליים, כולל היצע הבירות הבינלאומי הגדול ביותר בארץ, הנמכר במחירים מצוינים, בלוויית שירות אמין ולבבי במקביל, היא מציעה גם ללקוחות פרטיים ליהנות מאלכוהול מובחר במחירים סיטונאים מעולים בחנויותיה השונות.

הצוות המקצועי שלנו עומד לשירותכם כדי לספק לכם מענה וייעוץ מקצועי בהתאמת סוגי המשקאות וכמויותיהם לכל אירוע, כדי ששמחתכם תהיה מושלמת.
אנו, צוות שר המשקאות, מאמינים במתן שירות מקצועי, באמינות השירות ללקוח, באיכות המוצרים שאנו מספקים (מכירת משקאות מקוריים בלבד!), בהצעת טווח רחב ככל האפשר של משקאות אלכוהוליים במחירים אטרקטיביים, והכל בחיוך על השפתיים.

"יין ישמח לבב אנוש", אומר ספר תהילים.

אנו אוהבים את תחום העיסוק שלנו ושמחים להפוך אותו למקצוענו, ולשתף גם אתכם בשמחה, בטעמים וברבגוניות של עולם האלכוהול.

הצעות מיוחדות

stock day...

מבצעי האלכוהול הכי זולים במרכז הארץ, בכל סניפי הרשת. עד 30% ההנחה על כל מחלקת היין ומבצעים נוספים על מגוון בירות ואלכוהול.

צרו קשר

052-3989352‏
נייד
03-5188439
הנהלה

רחוב שלבים 4 , תל אביב- יפו

וויסקי LABEL 5 | שר המשקאות

המוצרים שלנו

jQuery Slider
שר המשקאות
רחוב שלבים 4 , תל אביב- יפו
050.420.3208
    כל הזכויות שמורות ליבואנים בע"מ © 2014