המוצרים שלנו

jQuery Slider

אודותנו

חברת שקד הינה חברה משפחתית העוסקת מזה שנים רבות ביבוא, שיווק והפצת יין מהארץ והעולם.
בשנים האחרונות התרחב סל המוצרים עם מותגי אלכוהול נבחרים מרחבי העולם.בקרב היקבים הישראלים מתמקדת פעילותה של החברה בשיווק ובהפצה בלעדית של שלושה יקבים: יקב רקנאטי (הוקם בשנת 2000) בו היא גם שותפה, יקב צרעה ויקב טריו.
בבעלות שקד מותג יין פרטי בשם "דרך ארץ".

בתחום יינות היבוא שקד הינה המשווקת הבלעדית של עשרות יקבים מאזורי היין הטובים והמעניינים ברחבי העולם – מצרפת, איטליה, ספרד, פורטוגל, גרמניה, אוסטריה, ארה"ב, צ'ילה, ארגנטינה, דרום אפריקה, אוסטרליה, וניו-זילנד. מגוון זה מאפשר לחברה להציע יינות בטווח מחירים רחב ביותר, החל מיינות יומיומיים במחירים שווים לכל נפש ועד למותגי על עולמיים שמחירם אלפי שקלים לבקבוק. על מנת לפנות לקהל שומר הכשרות הקימה שקד את חברת "אגוז מוסקט" אשר מתמחה ביבוא יינות כשרים מרחבי העולם.

בתחום האלכוהול משווקת שקד מגוון מוצרים מרשים ואיכותי ביותר הכולל, בין היתר, וודקה מפולין, מגוון מזקקות וויסקי מסקוטלנד, ג'ין אנגלי, רום מטרינדאד ומטובאגו. בנוסף, מייבאת החברה, וורמוט וגראפה מאיטליה, קוניאק, ארמניאק, קלבדוס, ברנדי, ליקרים מצרפת וכן סנגריה ספרדית. גם כאן טווח המחירים רחב והדגש הוא על איכות ותמורה נהדרת למחיר.

מערכי האחסנה וההפצה משוכללים, ממוזגים ומקצועיים ומביאים את מגוון מוצרי שקד לאלפי נקודות מכירה ברחבי הארץ ביניהם רשתות שיווק, חנויות יין, בתי מלון, מסעדות, פאבים וכו'. כחלק מהמהלך לקידום תרבות היין והאלכוהול בישראל מקיימת חברת שקד קורסי יין ואלכוהול מקצועיים למלצרים, ברמנים ולקמעונאים. בנוסף מבצעת החברה סיורי יין והשתלמויות מקצועיות בארץ ובחו"ל ומארחת מומחים וייננים מרחבי העולם, אשר מעבירים סדנאות וסמינרים לקהל המקצועי והפרטי בארץ.

הצעות מיוחדות

רק בודדים הופכים לאגדה..

אגדה חדשה מצטרפת למרתף קסילרו דל דיאבלו קסילרו דל דיאבלו – ליהנות מאגדת יין

צרו קשר

03-7447575
הנהלה
03-7447675
פקס

אלוף דוד 40, רמת גן

סרטון שקד יין

המוצרים שלנו

jQuery Slider
שקד
אלוף דוד 40, רמת גן
050.420.3208
    כל הזכויות שמורות ליבואנים בע"מ © 2014