המוצרים שלנו

jQuery Slider
שי שיווק
החרוב 20, מושב עמינדב

אודותנו

שי שיווק ומוצרי פרסום נוסדה ע"י שי גרגיר , שעבר כמה תחנות משמעותיות בחייו בתחום המכירות והשיווק -מיתוג.
בתחום השיווק והמכירות החל מחברת כרטא , נור סטאר מדיה ( חברת הולמודיה ), חברת דקל ייבוא ושיווק ועוד … לאחר מספר לא מבוטל של שנים תוך כדי ניסיון וצבירת הידע שלו החליט שי להקים חברה בזכות עצמו, ולהעסיק מספר עובדים אשר עוזרים לו בטיפול השוטף לטובת הלקוחות שהכיר במהלך חייו תוך שירות אמין ואדיב.

כמו כן, חברת "שי שיווק" לוקחת חלק לא מבוטל בתרומה לקהילה וזאת ע"י הפניית פרוייקטים לאנשים בעלי צרכים מיוחדים לטובת אריזות , או חלוקה של שמיכות למען קשישים מעוטי יכולת או ניצולי שואה , הפרויקט שנקרא " שמיכה באהבה ", או במבצע האחרון של "צוק איתן " שבה שי שיווק דאגה להתרים כסף מחברות ואנשים פרטיים לטובת רכישת מוצרים ללא כוונת רווח עבור החיילים, ועוד פרויקטים נקודתיים למען הקהילה.

כיום, שי שיווק מתנות מוצרי פִרסום היא אחת מהחברות החדשניות והמובילות בתחום מוצרי פִרסום וקידום מכירות אשר מתמחה בשיווק מוצרי פרסום מגוונים ובמתן שירות אישי, מקצועי ומהיר ואמין .
במהלך השנים צבר שי ניסיון רב בכמה תחומים עיקריים:
שיווק מגוון מוצרי פרסום איכותיים, שימושיים ומקוריים כל אירוע.
מתן מענה מיידי ללקוח בשעות הימימה מעבר לשעות הרגילות , תוך עמידה בלוחות זמנים שנקבעו מראש.
עבודה עם מיטב היצרנים בארץ כן אנחנו דוגלים יותר במוצרים שהם כחול לבן בעיקר , והספקים בעולם החל מסין. שימוש בשיטות ייצור מתקדמות, מִקצועיות ואיכותיות.

ניסיון מכירות רב בעבודה עם קהל לקוחות מגוון כגון: משרדים ממשלתיים משרד לשירותי דת ועוד , מוסדות ציבוריים, אגודות ספורט למשל מכבי תל אביב כדור סל ועוד , מוסדות לימוד מכללת הדסה ועוד , חברות עִסקיות HP אינדיגו ועוד ועסקים קטנים כמו מפגש השייח הידוע מירושלים ועוד ועוד ועוד .
ההצלחה שלכם בתור עסק היא ההצלחה האישית שלנו! כי אנחנו בונים על על לקוחות מרוצים שיחזרו וימליצו מפה לאוזן , שזאת שיטת השיווק הכי טובה שיש כיום.
כמאמר חז"ל " טוב שם טוב משמן טוב".
יש לנו מספר לא מבוטל של לקוחות מרוצים אשר אם תרצו ימליצו בחום רב על השירות האדיב , האמינות והמקצועיות .הצעות מיוחדות

צרו קשר

052-6677739
נייד
077-5500233
הנהלה
152-6677739
פקס

החרוב 20, מושב עמינדב

המוצרים שלנו

jQuery Slider
שי שיווק
החרוב 20, מושב עמינדב
050.420.3208
    כל הזכויות שמורות ליבואנים בע"מ © 2014