המוצרים שלנו

jQuery Slider

אודותנו

שי-לי יבואן פרחים מלאכותיים ומתנות ,הוא מהיבואני פרחים מלאכותיים המובילים בישראל, הוא דור שלישי בייצור ייבוא ושיווק פרחי משי וצמחי משי, בוגר בית ספר גיל לאומנות השזירה ובעל נסיון עתיר שנים בתחום שיזור פרחים ועיצוב צמחיה.

חברת "שי-לי" קמה מתוך צורך גובר והולך לענות על הביקוש הרב בתחום פרחי משי ומתנות באיכות גבוהה במיוחד. פרחים מלאכותיים מתיחדים בעמידות לזמן רב ללא צורך בהשקיה ובמגוון רחב של רעיונות ועיצובים הניתנים לביצוע מתוך מגוון גדול של פרחים וצמחים בעיצובים מרהיבים. הגיעו מאות סוגים של פרחים וענפים מיוחדים .כלים שונים ופריטים לעיצוב הבית אשר ישרו אוירה קסומה בגלריות ובחנויות יוקרה.

הסחורות מיובאות ממיטב היצרנים הפזורים ברחבי העולם. כמו הונג קונג.סין.הודו .סרי לנקה.איטליה . ועוד. הידועים בטיבם בייצור ויבוא של פרחים ממשי ומבד פרחים וצמחים מפלסטיק סול וסיליקון. כיום לא מעט כבר נוכחו לדעת שפרחים וצמחים לא אמיתיים.בהחלט יכולים לתת מראה נהדר.מענה ותחליף לפרחים וצמחים חיים. לא פלא שפרחים וצמחים סינטטים חוזרים ובגדול תפגשו אותנו פעמיים בשנה בתערוכות כלים ועיצובים המתקיימות בדרך כלל לפני החגים בגני התערוכה .

החברה שמה לה לדגש ליבא ולשווק פרחים מלאכותיים ומתנות באיכות הגבוהה ביותר, ובמגוון גדול אשר יענה על ציפיותיכם. החברה חרתה על דגלה אמינות ואמת בשיווק, יחס אישי לכל לקוח, והענות מהירה לכל אדם תוך כדי עמידה בזמנים. כמו כן, קיימת בחברתנו מחלקת עיצוב אשר מספקת שרותי עיצוב על ידי מעצבי הבית אשר רכשו נסיון רב בתחום על ידי גדולי המעצבים בענף הפרחים.

בין לקוחותינו נמנים: בתי מלון, אולמות, מוסדות, בתים פרטיים ומשותפים אשר ביצענו בהם עיצובים מרהיבי עין ושובי לב. ליצירת קשר וקביעת פגישה שי-לי יבואן פרחים לא אמיתיים .מבד .ממשי.מפלסטיק.מסול.מסיליקון.פרחים מלאכותיים .סינטטים.פרחים מיובשים.פרחים חנוטים.פרחים יבשים.

הצעות מיוחדות

צרו קשר

052-7618403
נייד
03-6816575
פקס

בגנו משה 28 , בני ברק

המוצרים שלנו

jQuery Slider
שי לי
בגנו משה 28 , בני ברק
050.420.3208
    כל הזכויות שמורות ליבואנים בע"מ © 2014