המוצרים שלנו

jQuery Slider

אודותנו

רושן קידום מכירות ומוצרי פרסום פועלת כבר למעלה מעשר שנים בענף הפרסום ומתמחה בהתאמת המוצר הנכון לך, בכמות המתאימה לך ובמחיר המתאים לך לאספקה לזמן הנכון לך והכל תוך עליית מדרגה ברמת השירות שהכרת! רושן קידום מכירות ומוצרי פרסום מספקת מוצרים מגוונים וייחודיים לקידום מכירות לצרכים שונים.

ברושן קידום מכירות לומדים ומבינים את צרכי הלקוח ויחד עם היכולות של המוצרים שלנו, עם הניסיון והמקצועיות מאפשרים לכל לקוח פרטי או חברה למצוא את המוצר או המוצרים האידיאלים עבורם לקידום מכירות ומינוף העסק או החברה.
צרו עמנו קשר לקבלת ייעוץ ללא תשלום לגבי מוצרים ומתנות לקידום מכירות אותם אתם מחפשים. מגוון רחב של מוצרים ייחודיים לשיווק ומיתוג העסק עבור עסקים רבים קיימת חשיבות רבה בשמירה על קשר רציף, ישיר ומלא ביטחון הן עם לקוחות החברה והן עם סגל העובדים.
השקעה נכונה בסקטורים אלו מהווים אלמנט חשוב ביציבות העסק. עסקים רבים כיום מודעים לערך זה ועושים לא מעט על מנת להשקיע בלקוחות ובסגל העובדים.

אחת הדרכים להשקיע בלקוחות ובסגל העובדים היא בהענקת מגוון רחב של מוצרים ייחודיים לשיווק ומיתוג העסק. המוצרים הייחודיים מהווים אלמנט חשוב בקידום המכירות.
עסקים רבים משתמשים במוצרים ממותגים על מנת לשווק את העסק שלהם. המוצר עצמו, בין אם הוא מתנה ללקוח חדש או לעובד כלשהו, מעבר להיותו מתנה שמוענקת הופך להיות כלי ישיר ועקיף לקידום מכירות. רושן קידום מכירות קיימת למעלה מעשר שנים והמשרדים ביהוד.

ברושן קידום מכירות עוסקים במתן שירות רחב של הפקת מוצרי פרסום ומתנות לעובדים.

לרושן קידום מכירות ניסיון רב בעבודה מול גופים גדולים במשק הישראלי אשר להם מגוון רחב של לקוחות וסגל עובדים. בנוסף לטיב המוצרים, איכותם והמגוון הרחב הקיים, מאמינים ברושן קידום מכירות בהענקת שירות מקצועי ללא דופי בוא ניתן לכל לקוח שלנו את מלוא תשומת הלב, זאת על מנת שנמצא יחד את השימוש היעיל ביותר הן במוצרי פרסום שיקדמו את העסק שלו והן בהענקת מתנות לעובדים בחברה וזאת על פי אפיונם.

באתרנו אפשרות להשאיר פרטים ולשתף אותנו בשירות בו אתם מעוניינים.
נציג מטעמנו יחזור אליכם במהרה עם שלל הצעות ואפשרויות במסגרת התקציב וזאת בעבודה משותפת יעילה ומקצועית.
במסגרתנו ניתן אף לקבל ייעוץ ראשוני ללא עלות אודות האפשרות של מיתוג ופרסום העסק בעזרת מוצרי פרסום ואף שימוש נכון ומדויק של מיתוג ושיווק העסק דרך מתנות לעובדים.
ביקור וסקירה באתר של מוצרינו יביא אתכם להכיר מקרוב את השירות המוענק במסגרתנו לאלו הרוצים בשיווק מוצרי פרסום והענקת מתנות לעובדים או ללקוחות.

הצעות מיוחדות

צרו קשר

054-4713213
נייד
03-5502390
פקס

העצמאות 40 , יהוד

המוצרים שלנו

jQuery Slider
רושן
העצמאות 40 , יהוד
050.420.3208
    כל הזכויות שמורות ליבואנים בע"מ © 2014