המוצרים שלנו

jQuery Slider

אודותנו

3 דורות במשפחת רובין עוסקים בהצלחה בענף כלים חד פעמיים מזה עשרות שנים, מה שמקנה לנו מוניטין רב בתחום. רובין מציעים מבחר גדול מאוד של מערכות כלי אוכל חד פעמי באיכות שונה ובמחירים משתנים, כאן תמצאו מערכות כלים מתאימות לארוחה מרשימה ויוקרתית, לשימוש יומיומי בבית וגם לפיקניקים בחוץ .

רובין מציעים גם מוצרי צריכה כמו תבניות אלומיניום לשימוש חד פעמי, שקיות אשפה, שקיות אוכל והקפאה, ניילון נצמד ונייר אלומיניום, וכדו'.

ארגון אירוע דורש מחשבה מעמיקה וציוד מקיף החל משלבי ההכנה – בהם צריך תבניות אלומיניום, אביזרי אפייה וכדו', עבור בשלב הארגון והאחסון וכלה בעריכת השולחן, האפשרות למצוא את כל זה וכן האביזרים הנלווים במקום אחד מהווה יתרון משמעותי.

רובין נותנים לכם את האפשרות לערוך שולחן עם כל הכלים, האביזרים והאלמנטים הנלווים לאירוע מושלם ומושקע החל משלבי ההכנה ועד להגשה מרשימה!!

רק אצל רובין תוכלו למצוא תחת קורת גג אחת סוגים רבים של תבניות אפיה, קופסאות אחסון בגדלים שונים, תבניות סיליקון ונייר בצורות שונות, תבניות ליציקת שוקולד, מגוון ענק של כלי הגשה ואירוח, סכו"ם מהפשוט עד היוקרתי ביותר, צלחות חד פעמיות צבעוניות עגולות ומרובעות, סטים מיוחדים של צלחות קשיחות ומהודרות, מבחר עצום של קינוחיות למנות אחרונות. מפות בשלל צבעים, ראנרים לעיצוב השולחן,כוסות חד פעמיות אביזרי שולחן ודקורציה, נרות למיניהם, חבקים למפיות, וכל מה שיעשה לכם את האירוע באווירה מדהימה!

הצעות מיוחדות

צרו קשר

03-5706199
הנהלה
03-123456
פקס

הרב ש"ך 19 , בני ברק

המוצרים שלנו

jQuery Slider
רובין
הרב ש"ך 19 , בני ברק
050.420.3208
    כל הזכויות שמורות ליבואנים בע"מ © 2014