המוצרים שלנו

jQuery Slider
קאובוי
בן צבי 84 ,בית פנרמה, תל-אביב

אודותנו

חברת קאובוי מוצרי פרסום בע"מ - מייבאת ומשווקת שלל מוצרי פרסום למגוון רחב של חברות, משרדים ועסקים במשק הישראלי. תוך עיון קצר באתר שלנו תוכלו לראות כי על כל המוצרים שלנו ניתן להדפיס, לחרוט, לרקום לוגו או הקדשה או כל כיתוב אחר שהלקוח או אתם מעוניינים בו. חברתנו מתעדכנת במוצרים החדשים ביותר בשוק וזאת על ידי ביקורים בתערוכות בארץ ובעולם, תוך שמירה על קשר ישיר עם הספקים בחו"ל..

בחברת cowboy מוצרי פרסום ישנה מחלקת הדפסה אשר מדפיסה על מוצרי הפרסום, יתרון זה הינו משמעותי ביותר, מכיוון שהליך ההדפסה איננו עובר לקבלן משנה ובכך ניתן לחסוך ללקוח את העלויות הנוספות להוזיל משמעותית את המחיר ולזרז את הליך ההזמנה של המוצר.

בחברת COWBOY מוצרי פרסום אנו שמים דגש רב על בקרת איכות של המוצרים שיוצאים מחברתנו. לכן לכל המוצרים שלנו ישנם אחריות מלאה וכן מענה זמין לכל שאלה שהיא. בין לקוחותינו נמצאים מיטב החברות הגדולות במשק, מוסדות, עיריות, לקוחות עיסקים ולקוחות פרטים.

חברת COWBOY קיימת בשוק הישראלי מספר שנים לא מבוטל בהם למדה להכיר מלפנים ומאחור את עולם מוצרי הפרסום על שלל פניו והתפתחויותיו. למשל נוכל לתת לכם דוגמא על עולם ההדפסה- בעבר ההדפסה הייתה בעיקרה הדפסה במכונות דפוס על גבי נייר ומוצרי קרטון ואילו כיום בעידן הדיגיטלי ההדפסות הלכו ונעשו הרבה יותר משוכללות- ניתן להדפיס כמעט כל לוגו כיתוב או הקדשה על כל מוצר שקיים בשוק ומכל חומר- פלסטיק, מתכת, מוצרים ממוחזרים וכדומה. חברתנו מתמחה במתן מענה יעיל ומהיר לכל קהל לקוחותינו - אנו עושים את מירב המאמצים לספק את הישרות היעיל והמהיר ביותר בתחום- מרגע ביצוע ההזמנה אנו מעבירים את הלוגו / כיתוב בהם הלקוח מעוניין למחלקת הגרפיקה שלנו שם עורכים את המוצר עם הכיתוב בהדמיה 1/1 וזו נשלחת לאישור הלקוח.

מרגע אישור הלקוח את ההדמיה המוצר עובר למחלקת ההדפסה שלנו - שם מודפס הכיתוב על גבי המוצר בצורה הכי מדויקת ואיכותית שניתן. לאחר סיום הכנת המוצר אנו מעבירים את המוצר המוגמר למחלקת השליחויות שלנו שם נשלח המוצר ללקוח עד לבית העסק!

הצעות מיוחדות

צרו קשר

052-5335450
נייד
03-6200430
הנהלה
153-88677588
פקס

בן צבי 84 ,בית פנרמה, תל-אביב

קאובוי מוצרי פרסום בע"מ

המוצרים שלנו

jQuery Slider
קאובוי
בן צבי 84 ,בית פנרמה, תל-אביב
050.420.3208
    כל הזכויות שמורות ליבואנים בע"מ © 2014