המוצרים שלנו

jQuery Slider
מוניטין
אבן ישראל 5, ירושלים

אודותנו

אחרי כל אירוע חשוב או שמחה גדולה, תמיד כיף לצאת עם מזכרת כלשהיא, מזכרת המשמרת בתוכה את הרגעים המיוחדים. באמצעות מזכרת אישית ניתן להעלות חיוך, להפתיע, לרגש... ולהפוך את היום המאושר בחייכם - למושלם!
’מוניטין’ מייצרת מזה כעשור, מוצרי קד"מ ומזכרות אישיות לאירועים פרטיים ועסקיים, ומציעה לכם מגוון רחב ביותר של מזכרות מתוקות במיתוג אישי, מחזיקי מפתחות, עטים, ברכונים וספרי תהילים, מארזים מיוחדים ועוד...
תוכלו לגלוש בשעות הפנאי וליהנות מבחירת המזכרת הייחודית שתעניק תשומת לב אישית לאורחיכם ותנציח את האירוע שלכם.

זכרו כי מתנות לאירועים אלו מתנות שכיף לקבל, ועוד יותר כיף לתת! חשוב להדגיש כי ’מוניטין’ הינה היצרנית הבלעדית של כל מוצריה, לפיכך רק אצלינו תמצאו מקוריות ומגוון רחב ביותר של מזכרות ומוצרי קד"מ, מקצועיות ואיכות עד הפרטים הקטנים, רמה בלתי מתפשרת של עיצוב וגימור, וכמובן - המחירים הזולים ביותר. לנוחיותכם, ערכנו באתר החדש של "מוניטין מזכרות לארועים" מידע מקיף על מגוון מוצרינו, כולל: גודל, כשרות, כמות מינימום להזמנה ועוד.

באתר תוכלו לחפש מוצר, לבצע הזמנה, להגיש בקשה להצעת מחיר - והכל בלחיצת כפתור, בכל שעה ומכל מקום.
בין לקוחותינו נמנים: מפיקי אירועים, מעסיקים, מנהלי מוסדות, חברות מהמובילות במשק ועורכי אירועים פרטיים. כגון: בנק הפועלים, רכבת ישראל, בזק, אינטל,HP, פרטנט, טבע נאות, פרוייקט פר"ח,סנו, משרד ראש הממשלה, ועוד.

הצעות מיוחדות

צרו קשר

052-2743998
נייד
02-5806301
הנהלה
02-5802167
פקס

אבן ישראל 5, ירושלים

המוצרים שלנו

jQuery Slider
מוניטין
אבן ישראל 5, ירושלים
050.420.3208
    כל הזכויות שמורות ליבואנים בע"מ © 2014