המוצרים שלנו

jQuery Slider

אודותנו

משנת 2008 אנו מייבאים ומשווקים מוצרי פרסום וקידום מכירות תוך התמקדות במוצרים ייחודיים ואיכותיים.
העסק הוקם ע"י שאול טרקל, מעצב גרפי עם 25 שנות נסיון במיתוג, פרסום ושיווק ובעלים של סטודיו לעיצוב גרפי משנת 1996. פעילות שהחלה כפיתוח מוצרי קד"מ עבור לקוחות הסטודיו התפתחה עם הזמן לייצור וייבוא של מוצרי פרסום ממותגים.

היום אנו מתמחים ומובילים במוצרים משולבי הפקות דפוס כגון ריחניות קרטון לרכב, משטחים לעכבר, תחתיות לכוסות, מוצרי מגנט, דפי ממו, תיקי אל-בד ועוד אנו מלווים את תהליך הייצור של המוצרים בכל השלבים גם בארץ וגם בחו"ל ומקפידים על כל פרט.

חלק מהמוצרים המופקים בארץ מורכבים ונארזים במרכזי שיקום כתרומה לקהילה באתר מוצגים המוצרים העיקריים המוצעים על ידינו. אנו לא חוסכים במאמצים בכדי לחדש, לרענן ולהרחיב את מאגר המוצרים שברשותנו. אנו קשובים לדרישות השוק ומתאימים את עצמנו כל העת לשינויים החלים בו.
בנוסף, באפשרותנו לפתח מוצרים ולתכנן מבצעי קד"מ בהתאם לדרישות הלקוח וצרכיו העסקיים בזכות היותנו עסק קטן וממוקד, אנו מצליחים להציע את מוצרינו במחירים אטרקטיביים מבלי להעמיס עליהם הוצאות תפעול של משרד גדול וללא פערי תיווך אנו מקפידים על מתן יחס אישי, שירות מקצועי, יצירתי והוגן ללקוחותינו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולתת מענה לבקשותיכם.

הצעות מיוחדות

צרו קשר

03-9033536
הנהלה
1533-9033536
פקס

העבודה 7, ראש העין

המוצרים שלנו

jQuery Slider
טרקל
העבודה 7, ראש העין
050.420.3208
    כל הזכויות שמורות ליבואנים בע"מ © 2014