המוצרים שלנו

jQuery Slider

אודותנו

איזה כיף לחזור הביתה לאחר מסע ארוך בן תשעה חודשים בו נשאת בריחמך את התינוק החמוד ביותר בעולם. היום הקסום נמשך בהכנסך לחדרו החדש של התינוק אשר בחרת בקפידה רבה ורואה את הרהיטים שייצרנו עבורך מושלמים ואיכותיים כל כך.
ההקפדה הרבה ותשומת הלב שאנו בטל רהיטי תינוקות מקדישים לכל חדר וחדר באה לידי ביטוי בפרטים הקטנים ביותר על מנת שתהיי בטוחה שרכשת את החדר המתאים עבור תינוקך שעבר את הבדיקות המחמירות ביותר של מכון התקנים הישראלי וכמובן נושא תו תקן ישראלי.

טל רהיטי תינוקות החלה בייצור רהיטי תינוקות בשנת 1972. למעלה מארבעים שנה של ייצור חדרי תינוקות הביאו אותנו לחברה המובילה בישראל המייצרת את מוצריה באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות בעולם על מנת לוודא שכל רהיט היוצא ממפעלנו יהיה בדיוק עפ"י המפרט שנרכש באיכות הגבוהה ביותר ותואם את התקנים הישראלים שהם מהמחמירים ביותר בעולם.

לכל אורך השנים וגם כיום אנו ממשיכים להיות קשובים לצרכי הלקוחות ומעצבים את החדרים עפ"י הטרנדים העדכניים בארץ ובאירופה. דגמים חדשים יוצאים בכל עת ואתם מוזמנים להתעדכן במיטב הרשתות והחנויות בארץ וכן באתר האינטרנט.
השירות שאנו מעניקים עד לבית הלקוח ניתן ע"י אנשי מקצוע מוסמכים שעוברים הדרכות רבות על מנת לטפל בכל בעיה באופן מקצועי ויעיל ובתוך זמן קצר.

כהורים טריים שבדרך אנו מציעים לכם כל עזרה אפשרית על מנת שתקבלו את המידע המהימן והנכון לגבי רכישתכם. בעמוד "יתרונות" תמצאו הסבר מפורט על היתרונות שברכישת ריהוט לתינוק מטל רהיטי תנוקות.
כמו כן תמצאו שם קישור לאתר מכון התקנים הישראלי על מנת שתוכלו לוודא למי באמת יש תו תקן, בעמוד "סניפים" תמצאו רשימה של הסניפים המורשים בלבד אשר מוכרים את מוצרינו ,בעמוד ה"צור קשר" תוכלו לשאול כל שאלה הקשורה לעולמו של התינוק ותקבלו מענה מיידי ותשובה מוסמכת מהגורמים בחברה העוסקים בדבר.

כחברה משפחתית אנו מקפידים לשמור על קשר אדוק עם לקוחותינו ומבטיחים לכם שרות מדהים גם בשימוש ברהיטים עבור הילדים הבאים, בחלקים וחלפים ובכל עזרה נדרשת. אנו רוצים לאחל לכם הצלחה רבה במסע הקסום הזה ומקווים להיות שותפים איתכם בחלקו.

הצעות מיוחדות

צרו קשר

08-8599559
הנהלה
08-8599558
פקס

רחוב הסרן 25 , בני עייש

טל רהיטי תינוקות

המוצרים שלנו

jQuery Slider
    כל הזכויות שמורות ליבואנים בע"מ © 2014