המוצרים שלנו

jQuery Slider

אודותנו

ההתחלה
התהליך המופלא של "חלום לי" החל בעצם כטקס שינה שיצרו בעלי אלי ובתי הגדולה גל.
כל לילה לפני השינה שתי בנותיי גל ו-בר היו קוראות לאבא ש"יעשה להן חלום", והוא, בשלושה משפטים לתוך האוזן – יצר להן את החלום המיוחד שלהן. לילה אחד, כשאבא אלי לא היה, נקראתי אני "לעשות חלום". מכיוון שזו הייתה הפעם הראשונה שלי, קיבלתי הדרכה מדויקת מהקטנות-גדולות, באומנות עשיית החלומות... והתלהבתי. לאחר בדיקה קצרה עם אלי, התברר לי שבהדרכה שקיבלתי נוספו גם פרטים חדשים – אז ממש התאהבתי!

האמונה ביצירתיות, במשחקיות, בפשטות וביכולת הדמיון המדהימה שקיימים בכל ילד , שימשה השראה לי באופן אישי וכמובן גם ל"חלום לי". מתוך הסיפור הזה, כמו גם מתוך האמונות שלי, לימודיי ותהליכי החיים שעברתי ואני עדיין עוברת, כאשר המרכזי שבהם הוא האימהות, הלך ונבנה לו התהליך המשולב של "חלום לי", אליו יוכלו כל ילד והורה להתחבר בדרכם שלהם.
חלומות נעימים, שני

החזון
לאפשר לילדים ולהורים להפוך את החיים לקלים יותר, טובים ומאושרים יותר על ידי שימוש בכלי העוצמתי ביותר שאנחנו נולדים איתו – כוח המחשבה.
"אדם נמצא היכן שמחשבותיו נמצאות. הוא רק צריך לבדוק האם מחשבותיו נמצאות היכן שהיה רוצה להיות." ( הרבי נחמן מברסלב )
אנחנו מאמינות שהדרך היעילה ביותר להפוך את העתיד של כולנו לטוב יותר היא דרך הילדים ולכן ההשקעה בילדים שלנו היא החשובה, הטובה והמשמעותית ביותר שנוכל להשקיע. ערכים של חינוך, הקשבה, כבוד, תשומת לב לטוב, דמיון, יצירתיות, משחק והנאה וכמובן הרבה אהבה באים לידי ביטוי בצורה בולטת במוצרים הקיימים והבאים של "DreamBow" . בימינו הורים מנהלים את היומיום שלהם ביעילות מקסימלית, והזמן שאנחנו מספיקים לבלות עם הילדים שלנו הוא לעיתים קצר ממה שהיינו שואפים.
מטרתנו ב"חלום לי" היא להפוך את זמן האיכות עם הילדים לכמה שיותר מקרב, נעים, מלא ביצירתיות, בשמחה ובאהבה.

הצעות מיוחדות

מיוחד לחברי ועדי גנים

אנחנו יודעים שהחיפוש אחרי המתנה המושלמת לימי ההולדת בגן זה הליך מבלבל ולכן העמדנו לרשותכם מומחים שיסייעו לכם בבחירה!

המוצרים שלנו

jQuery Slider
050.420.3208
    כל הזכויות שמורות ליבואנים בע"מ © 2014