המוצרים שלנו

jQuery Slider
זאוס
שד´ בן צבי 84 קומה 4, תל אביב

אודותנו

זאוס החברה הגדולה והמובילה בישראל ביבוא, יצור ושיווק מתנות מוצרי פרסום וקד"מ.
החברה נוסדה בשנת 1991 וצברה ניסיון עשיר בשוק הישראלי והבינלאומי, כיום מאגדת קבוצת זאוס מספר מותגי איכות מהמובילים בשוק.

חזון החברה כפי שנקבע כבר בתחילת דרכנו מחייב אותנו, למקצוענות, אחריות, חדשנות וכמובן להמשיך ולהוביל בשירות באיכות, תוך התמקדות בלקוחותינו ובצרכיהם. אנו מפתחים עם כל לקוחותינו מערכת יחסים המבוססת על אמינות, תוך הקשבה אכפתיות ורצון להעניק ללקוח חווית קנייה ייחודית. מתוך הכרת החשיבות בבחירת מותגים מנצחים, לוקחת זאוס חלק בתערוכות מוצרים רבות סביב העולם במטרה להיות המובילים ולהביא אליכם, לקוחותינו היקרים את המוצרים החדשים ביותר, המעניינים ביותר והיוקרתיים ביותר בעולם ולאפשר לכם להיות צעד אחד לפני כולם.

אנו גאים להציג בפניכם את אתר זאוס וקטלוג המוצרים של המותג המוביל SAHARA למתנות מוצרי פרסום וקד"מ לשנת 2016.

כמידי שנה, גם השנה הקדשנו את מירב המאמצים על מנת להרכיב עבורכם, קו מוצרים מודרני, אלגנטי ומקורי. באתר תוכלו למצוא את קטלוג מותג העטים היוקרתי והבינלאומי של חברת X-PEN, אשר בין לקוחותיה נמנים, נשיא ארצות הברית ברק אובמה, משרד ראש ממשלת ישראל, משרד הביטחון ועוד רבים נוספים.

כמו כן תמצאו תוכלו למצוא באתר את קטלוג מותג האיכות היוקרתי GIVONY הכולל קו מוצרי עור אלגנטי, עסקי ומתוחכם של ארנקים, מכתביות לכנסים, אירועים מקצועיים או מתנות לבכירים.

אנו רואים בכם, לקוחותינו, כשותפים מלאים להצלחתנו ומודים לכם על שיתוף הפעולה הפורה. שמחים לברך אתכם על הצטרפותכם למשפחת זאוס ונשמח לעמוד לרשותכם ולשרותכם תמיד.

הצעות מיוחדות

צרו קשר

03-5156000
הנהלה
03-5156020
פקס

שד´ בן צבי 84 קומה 4, תל אביב

קולקציית המטענים הניידים של זאוס מוצרי פרסום ומתנות

המוצרים שלנו

jQuery Slider
זאוס
שד´ בן צבי 84 קומה 4, תל אביב
050.420.3208
    כל הזכויות שמורות ליבואנים בע"מ © 2014