המוצרים שלנו

jQuery Slider
גיא צעצועים
, קיבוץ משמר השרון

אודותנו

גיא סוכנויות וצעצועים בע"מ היא חברה רבגונית ודינמית, המייבאת ומשווקת ציוד, ריהוט ומשחקים לילדים, ומתמחה במתן פתרונות לילדים בעלי צרכים מיוחדים.
תחומי התמחותנו הינם:

גני ילדים – אנו מציעים כל שנדרש לגני ילדים, כולל: משחקים דידקטיים והתפתחותיים, משחקי הרכבה, ריהוט, מתקני חצר, חומרי יצירה, ציוד משרדי ועוד.

תחום החינוך המיוחד – אנו מספקים ציוד ומשחקים מגוונים המותאמים לצורכיהם של ילדי החינוך המיוחד. אנו מתמחים בעבודה עם קלינאיות תקשורת, מרפאות בעיסוק ומרפאות באומנות, גני החינוך המיוחד, כולל גני PDD (לילדים אוטיסטים) וגני CP (לילדים הסובלים משיתוק מוחין), בתי ספר, מרכזים לגיל הרך ומכונים להתפתחות הילד של קופות החולים ובתי החולים ועוד.

מוסדות חינוך הפועלים בשיטת מונטסורי – אנו מייצגים בלעדית בישראל את חברת Nienhuis ההולנדית, המייצרת מגוון מוצרים לגני ילדים ולבתי ספר הפועלים בשיטת מונטסורי.

לקוחות פרטיים – בחנותנו מגוון גדול של צעצועים ומשחקים איכותיים, המעשירים את עולמם של הילדים ומעניקים להם שעות רבות של אושר והנאה.

הנכם מוזמנים להתרשם מהמגוון הרחב שבחנותנו, ואנו נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי ולסייע לכם בבחירת המוצרים שיהיו בעלי השפעה חינוכית ומקדמת על הילדים וגם ישמחו את לבם!

הצעות מיוחדות

צרו קשר

09-8944750
הנהלה
09-8944752
פקס

, קיבוץ משמר השרון

המוצרים שלנו

jQuery Slider
050.420.3208
    כל הזכויות שמורות ליבואנים בע"מ © 2014