המוצרים שלנו

jQuery Slider

אודותנו

חברות רבות נוטות להקל ראש במוצרי הפרסום ובקידום המכירות שלהם ולא לדאוג לייצר מוצרים ממותגים יצירתיים או קמפיינים אפקטיביים של קידום מכירות.

כבעל עסק או חברה, בין אם זה מסעדה, משרד עורכי דין או בית מלון, עליך תמיד לעמוד בחזית הטכנולוגיה הקיימת בשוק ולהבין אותו לעומק מכמה זוויות - זווית השירות, זווית הפרסום וכיוצא בזה.

מוצרי פרסום היו מאז ומתמיד כלי נהדר של שיווק ומיתוג לחברות הגדולות ביותר, כמו גם לאלה הקטנות יותר. ייצור מוצר ממותג בהתאמה אישית ועליו לוגו החברה יוצר עומק של שיווק ופרסום שקשה לעמוד בפניו וממתג את החברה עוד יותר כגדולה ומושקעת. חברות המייצרות כבר מספר שנים רב מוצרי פרסום כחלק מאסטרטגיית קידום המכירות שלהן יכולות להציג המוני מוצרים עם לוגו החברה עליהם - מחזיקי מפתחות עם לוגו העסק, כוסות, עטים, תיקים, שקיות, מוצרים למכונית, חלוקים לאמבטיה ומוצרי אמבטיה, משחקים למנהלים ועוד. העומק שבשיווק ובפרסום חשוב הוא מאין כמוהו! רק כך אפשר ליצור מותג חזק ועמיד שיישאר לאורך שנים ואנשים יזכרו אותו.

מוצרי פרסום – מתנה מושלמת ללקוחות או לעובדים בתור חברה או עסק, ישנן דרכים שונות ומגוונות לפנק את הלקוח שלך - בין אם זה לקוח חוזר או לקוח שזוהי הקנייה או הרכישה הראשונה שלו מהעסק שלך - חשוב להראות בתור עסק שאתה שמח שהלקוח בחר בך לעסקה זו ואתה אסיר תודה על כך. לכן, מוצרי פרסום ממותגים בהתאמה אישית ועליהם הגרפיקה (הלוגו) של החברה הם דרך מצוינת לפנק את הלקוח ולהעניק לו מתנה (קטנה או גדולה - מחזיק מפתחות, חולצה או כוס שתייה ממותגת). למה? הלקוח מתרשם מעומק המיתוג של החברה והכוח הפרסומי שלה הוא לוקח את המתנה, משתמש בה וכך כל פעם נזכר בחברה מחדש חבריו רואים את המתנה שקיבל וכמובן, רוצים לקבל מתנה כזאת גם!
מוצר פרסום היא הדרך הטובה ביותר כיום לפנק את הלקוחות שלך ולהרוויח מכך כפליים! חברות כיום מעדיפות לייצר מוצרי פרסום עם לוגו החברה יחסית במחירים זולים על מנת כמובן לחסוך בעלויות. אולם הנתונים שלנו מראים שחברות שהשקיעו במוצרי הפרסום שלהם וייצרו מוצרים שווים, יעילים, שמישים ויפים - זכו לעלייה גדולה בהיקף המכירות. מוצרי פרסום הוא עניין שיש לקחת ברצינות רבה, להיות יצירתי איתו ובנוסף להיות מוכן להשקיע כסף בפרסום נכון ואפקטיבי שאנשים יזכרו!

הצעות מיוחדות

צרו קשר

052-2431981
נייד
077-4000926
הנהלה
03-5504506
פקס

הבנאי 22 , חולון

המוצרים שלנו

jQuery Slider
ברנדיט
הבנאי 22 , חולון
050.420.3208
    כל הזכויות שמורות ליבואנים בע"מ © 2014