המוצרים שלנו

jQuery Slider
בן ליין
הסדנה 6 , פתח תקווה

אודותנו

חברת בן ליין בע"מ נוסדה ב1990 ע"י מר בנימין פדלון והפכה עם השנים לאחת החברות המובילות בארץ בכל נושא היבוא של ביגוד להדפסה והמיתוג של טקסטיל.

בתחילת דרכה התחילה כחברה לייצור חולצות ביצור מקומי במתפרות בכל רחבי הארץ, ועם השנים הוסיפה דפוס משי ידני לאחר מכן הוסיפה מכונות הדפסה אוטומטיות, חשמליות כדי לעמוד בזמני אספקה קצרים ולהוציא את הדפסות על החולצות האיכותיות ביותר שאפשר לקהל לקוחותיה.

על מנת לשפר את השירות ללקוחותיה הוסיפה חברת בן ליין מכונות רקמה ודפוס דיגיטלי גם על חולצות בהירות וגם על כהות, יכולת המאפשרת הדפס כל לוגו על מוצר טקסטיל לפי דרישת הלקוח.
בנוסף בחברתינו קיים פרס "מכבש" עצום אשר מאפשר ניתן השירות של דגלים מודפסים גם בגדלים משמעותיים – כולל דגלים סינים ארוכים של 3*1 מטר. לפני כ-15 שנה הייתה חברת בן ליין אחת מחלוצות היבוא מסין ומהודו.

בן ליין החלה לייבא חולצות להדפסה בגדי עבודה ומוצרי פרסום וכובעים. מתוך הכרה בחשיבות עניין המיחזור, החלה בן ליין לייבא גם תיקי אלבד להדפסה מחומרים ממוחזרים, מעילי פליז (שכידוע מוכן ממיחזור של בקבוקי שתיה מפלסטיק). ובהמשך להצלחת יבוא מעילי הפליז הבסיסיים הרחיבה את סל המוצרים והחלה לייבא – מעילי פליז דו שכבתיים אשר ניתן לרקום על שני הצדדים שלהם, מעילי ווינד בלוק – מעילים מיוחדים לכוחות הביטחון וצה"ל אשר מונעים כניסת רוח וקור והצעקה האחרונה – מעילי סופטשל מבד מיוחד – נושם אך אטום לחלוטין לרוח וגשם – בגזרה ספורטיבית אלגנטית.

כיום בן ליין היא אחת מהחברות המובילות במשק, ביבוא והדפסה חולצות טריקו כובעים, מוצרים לכנסים, מעילים ומוצרי פליז (כגון החם צוואר – אשר הפך להיות התחליף האולטמטיבי לכובע הצמר – ניתן לקבל את החם צוואר רקום באיכות מעולה בזכות שטח הרקמה הגדול שלו) תוך שימור יכולת יצור מקומית, דבר המקנה לה יתרון בהזמנות ממלאי שוטף או דרישות של יצור מיוחדת של הלקוח.

הצעות מיוחדות

צרו קשר

03-9245536
הנהלה
03-9245537
פקס

הסדנה 6 , פתח תקווה

המוצרים שלנו

jQuery Slider
בן ליין
הסדנה 6 , פתח תקווה
050.420.3208
    כל הזכויות שמורות ליבואנים בע"מ © 2014