המוצרים שלנו

jQuery Slider
בייבי סייף
נחלת בנימין 33 , תל אביב

אודותנו

פיתוח ושיווק מוצרי איכות לתינוקות עם היווסדה בשנת 1986, שמה לה למטרה חברת BabySafe מוצרי תינוקות בע"מ להצעיד ולהוביל את שוק מוצרי האיכות לתינוקות בישראל.

כיום, עם למעלה מ- 20 שנות ניסיון, BabySafe מוצרי תינוקות בע"מ היא החברה המובילה בתחום מוצרי התינוקות והילדים, המוכרת בזכות רגישותה לצרכיו המשתנים של הלקוח הישראלי ולקצב ההתחדשות המהיר של מוצרי תינוקות ברחבי העולם.

חברת BabySafe מוצרי תינוקות בע"מ המשווקת את מוצריה ביותר מ- 100 חנויות ורשתות בפריסה ארצית, מתגאה בצוות מפתחי מוצר ומעצבים מן השורה הראשונה, הרואים בנושא הנדסת המוצר על כל היבטיו נושא ראשון במעלה.

מגוון העיצובים הגדול והייחודי של מוצרי תינוקות מבית BabySafe מוצרי תינוקות בע"מ, מתחדש מידי שנה בהתאם לצו האופנה ולטרנד הישראלי-עולמי, ונעשה תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים ביותר העושים את ההבדל.

גם העמידה בתקנים הבטיחותיים הבינלאומיים המחמירים ביותר ואיכות המוצרים הבלתי מתפשרת – כל אלו מבטיחים לכם שביעות רצון ותחושת ביטחון, הנובעת מהאחריות המלאה הניתנת לכם עבור רכישתכם.
מגוון עשיר המאפשר רכישה נבונה אנו ב- BabySafe מוצרי תינוקות בע"מ מאמינים כי בחירת מוצרי תינוקות היא עניין אישי.

לכן, רק היחשפות למגוון העשיר ביותר של הפתרונות המוצעים, הבנה והכרה עמוקה של הפרטים הקטנים – יאפשרו לכם לקיים השוואה ולמצוא את המוצר המושלם עבורכם שיענה על כל מבוקשכם. לפיכך, אנו ב- BabySafe מוצרי תינוקות בע"מ גאים להציג בפניכם את המבחר המרשים של קו מוצרי התינוקות שלה, ומקווים שתמצאו את המידע המופיע באתר, הכולל: מפרטים, תקנים, טיפים ומאמרים – שימושי ובעל עניין ועזר עבורכם. כ
מו כן, נשמח לעמוד לשרותכם למתן יעוץ, עזרה והכוונה, כדי שתוכלו לרכוש את המוצר המתאים ביותר לצורככם.
מותגים מובילים תחת קורת גג אחת חברת BabySafe מוצרי תינוקות בע"מ היא חברת יבוא המרכזת תחתיה את כל מה שתוכלו רק לחלום עליו.

החברה היא המשווקת הבלעדית של מספר מותגי פרימיום בינלאומיים של מוצרי תינוקות כמו: First-Wheels ו- Jools ההולנדיות, Britax האמריקאית ,WIN FUN ,BLUE BOX ,ו- LASCAL. ובנוסף, BabySafe מוצרי תינוקות בע"מ הינה זכיינית ליבוא, יצור ושיווק של מוצרי Disney בארץ ובעולם.

מלבד ייבוא ושיווק מותגי הפרימיום, החברה עוסקת ביצור ופיתוח מוצרים תחת מותג הבית BabySafe מוצרי תינוקות בע"מ.
בין המוצרים: עגלות, טיולונים, כסאות בטיחות, כיסאות אוכל, תיקים, צעצועים ואביזרי בטיחות שונים.

BabySafe מוצרי תינוקות בע"מ מזמינה אתכם להתרשם עכשיו ממגוון מוצרי תינוקות אותם היא משווקת, למצוא את כל מה שחשוב לכם ולהגיע מוכנים לרכישה.

הצעות מיוחדות

צרו קשר

072-2555100
הנהלה

נחלת בנימין 33 , תל אביב

טיולון בייבי סייף Baby Safe JET

המוצרים שלנו

jQuery Slider
    כל הזכויות שמורות ליבואנים בע"מ © 2014