המוצרים שלנו

jQuery Slider
בייבי מישל
שדות 21, מעלה אדומים

אודותנו

בייבי מישל 
חברת יבוא ושיווק מוצרי תינוקות וילדים למעלה מ- 20 שנה. החברה הוקמה בשנת 1990 כחנות מתמחה למכירת מוצרי תינוקות וילדים בירושלים. המוטו של בייבי מישל מאז ועד היום היה למכור את המוצר הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר ! המוטו הזה, הוא שהוביל אותנו להפוך מחנות ותיקה ומקצועית ליבואנים המשווקים בכל רחבי הארץ.

כיום ניתן למצוא כמעט בכל חנות ובית בישראל את אחד או יותר ממגוון מוצרינו. חברת בייבי מישל הנה אחת מהחברות המובילות בתחום. מבין מגוון מוצרי החברה תוכלו למצוא: מגוון רחב של ריהוט לתינוקות וילדים, ממיטות תינוק ושידות החתלה ועד כורסאות הנקה, מיטות מעבר ועוד... מגוון עצום של מושבי בטיחות לכל גיל ולכל משקל: סל קלים, כסאות בטיחות, ובוסטרים מכל הסוגים. עגלות , כסאות אוכל , מוצרי רחצה , מוצרי טיפול וטיפוח , צעצועים , אביזרי בטיחות ועוד... כל מוצרי החברה עומדים בכל הדרישות והתקנים המבוקשים ע"י מכון התקנים הישראלי ! כהורים לפני הכל, אנו מקפידים שכל מוצרי החברה יבחרו ויבדקו בקפידה רבה תוך שימת דגש מרבית על איכות, בטיחות, וחדשנות המוצרים. חשיבה תמידית על צרכי לקוחותינו: אנו דואגים שהמוצרים יהיו הטובים ביותר במחירים הטובים ביותר!

אנו גאים לארח אתכם באתר החברה ומזמינים אתכם להכיר מקרוב את מגוון מוצרינו. במידה ותמצאו לנכון, תוכלו להעיר את תשומת לבנו במידת הצורך או לבצע רכישה/הצעת מחיר באתר החנות.

הצעות מיוחדות

Buggy Board טרמפיסט 299 ש"ח.

מתקן חיוני לכל הורה שצריך לצאת מהבית עם תינוק וילד קטן בעגלה אחת .

צרו קשר

02-6795744
טלפון
02-5374528
הנהלה

שדות 21, מעלה אדומים

Buggyboard

המוצרים שלנו

jQuery Slider
    כל הזכויות שמורות ליבואנים בע"מ © 2014