המוצרים שלנו

jQuery Slider
בובימה צעצועי עץ
רח' פלימן 12, חיפה

אודותנו

כך התחיל הרומן שלי עם עולם צעצועי העץ.

בהתחלה בחנות קטנה ברח' גאולה בחיפה ועכשיו שלש חנויות. מעסק קטן ואינטימי נהפכתי פתאום למשהו יותר גדול, מפחיד מעט, שדורש אירגון וניהול שלא היכרתי. אך למרות הכל אני לא וויתרתי על האינטימיות שבביקור בחנות.
אצלינו מותר לגעת בדברים , מותר לשחק בצעצועים ומותר להתרגש ואין זה משנה בן או בת כמה את/ה.

מי שכבר ביקר פעם בחנות יודע על מה אני כותב. וחלק גדול מהאנשים חוזרים שוב ושוב. אני מאמין שילדים ומבוגרים לא אמורים להרגיש ניכור מהצעצועים. אני מאמין שכדי לאהוב משהו צריך להיות קרוב אליו, להכיר אותו, לגעת בו, לחוש אותו ולהפעיל עליו את כל החושים ממש כמו אהבה חדשה. זה מתחיל במבט וממשיך במגע.

חברת 'בובימה' צירוף של המילים 'בובה ובימה' שעסקה בעיקר בהעלאת מחזות תיאטרון בובות צירפה אליה את צעצועי עץ ושתיהן יחדיו שואפות לפתח תרבות של שימוש בצעצועי עץ ובובות תיאטרון ע"פ העיקרון של ה'משחק האוטונומי'. הרעיון הינו לתת לילד משחקים שיגרמו לו להיות פעיל ולא פאסיבי. זאת כדי לחוות 'חווית משחק' שתהווה בפניו אבן יסוד לראות במציאות דבר הניתן לשינוי ותלוי בו. בחנויות ובחנות המקוונת ניתן למצוא אלפי מוצרים שונים לכל גיל ולכל תקציב שהעיקרון המנחה אותם בהיותם צעצועים איכותיים ובעלי אפשרות למשחק מגוון. אנו מחזיקים במגוון בובות התיאטרון הגדול ביותר בארץ ממיטב החברות הבינלאומיות.

מפעילי תיאטרון, גננות וילדים רבים משתמשים בבובות למשחק ולמופעים. צעצועי העץ מיוצרים ע"י חברות בכל העולם וחלקם מפותחים ומיוצרים על ידינו. אנו משתדלים לשמור על רמת מחירים סבירה ולעיתים לא מעטות מחירי המוצרים אף נמוכים מדומיהם באירופה ובמדינות בהם הם יוצרו.

בעתיד אני מתכוון לשלב את שתי אהבותיי- צעצועי העץ ותיאטרון הבובות.

אנחנו מתבגרים כי אנחנו מפסיקים לשחק .

הצעות מיוחדות

MUSIC BOX

תיבות נגינה מעץ... music box with ballerina

צרו קשר

04-8500647
הנהלה

רח' פלימן 12, חיפה

WOODEN TOYS

המוצרים שלנו

jQuery Slider
050.420.3208
    כל הזכויות שמורות ליבואנים בע"מ © 2014