המוצרים שלנו

jQuery Slider
אבישג ארבל בגדי הריון
שדרות ממילא, ירושלים

אודותנו

תמיד האמנתי שבגדי הריון צריכים להיות המשך לבגדים שאנו תמיד לובשות – אלגנטיים, נוחים, איכותיים ומעוצבים ברמה גבוהה. הם גם לא אמורים לעלות יותר מבגדים דומים שאנו רגילות לקנות. אין סיבה שנתלבש אחרת ממה שאנו רגילות- ברמה. אנו פשוט צריכות בגדים שאנו אוהבות לעונה חדשה, שלשמחתנו אנחנו גם בהריון בה.

בגדי הריון צריכים להראות את הנשיות בתקופה המדהימה הזו באופן שידגיש ויחמיא לבטן היפה שלנו. זה מה שהנחה אותי מהקולקציה הראשונה ועד היום. מאז אני מעצבת גזרות שנראות נהדר בכל עת עם פטנטים מיוחדים להריון שהופכים אותן מושלמות ל - 9 החודשים המיוחדים האלה ולחודשים הראשונים שאחריהם הקולקצייה שלנו מורכבת משלוש תת קולקציות: קולקציית חורף או קיץ, תלוי בעונה.
היא מורכבת מגזרות מאוד מחמיאות להריון ומתאימה גם לעונות המעבר סתיו ואביב, עשויות מבדים נעימים שלא מכבידים ושנמתחים לאורך כל תקופת ההריון.

עיצבתי גם,לבקשת לקוחות רבות, קולקציית ג'ינסים על עונתית מבדי ג'ינס שמתאימים לאקלים הישראלי החם בקיץ וגם לחורף ה"חמים" שלנו.
כמו כן, לאור הצורך בבגדי ערב לאירועים (זה שאנו בהריון לא אומר שאנו מפסיקות לצאת ולעשות חיים) עיצבתי גם קולקציה מיוחדת ומגוונת של שמלות ובגדי ערב להריון וכן שמלות כלה להריון, כולן במחיר שפוי (Private collection).

מאחלת לכן הריון בריא וקל! שלכן, אבישג ארבל.

הצעות מיוחדות

צרו קשר

03-6810018
הנהלה

שדרות ממילא, ירושלים

צילומי קולקציית קיץ 2015

המוצרים שלנו

jQuery Slider
אבישג ארבל בגדי הריון
שדרות ממילא, ירושלים
050.420.3208
    כל הזכויות שמורות ליבואנים בע"מ © 2014